PRATİKOL KURUÇEŞME /Tanecikli Ürün Çeşmesi /Dry Food Dispenser__Fiyat güncelleme:05.07.2021__Site güncellenme:04.09.2021
Teknik Özellikler(1 ünite)

Hazne sayısı

3

Her bir hazne

20 lt

Yükseklik

122 cm

Genişlik

59 cm

Derinlik

50 cm

Ünitenin boş ağırlığı

32 kg

Vitrin

Var

Gövde rengi

Ceviz

Yan duvarlar

Suntalam 18 mm

Ön cam

Akrilik 2,8 mm

Personel duvarı

Akrilik 2,8 mm

Vitrin duvarı

Hdf 3 mm

Üst kapak

Polikarbonat

Alt kapak

Polikarbonat

Ayarlı plastik ayaklar

10 cm

Bütün ürünler :  A3   A4   BD3   BD4   B3   B4   C3   C4   C23   C24   C33   C34   X6-pc   K10   M10   M20   M30   M40   S20   S30

K10.Personel koridorlu (20 lt x 3gözlü)

Fiyata +Kdv(%18) eklenecek ve Türkiye içi ücretsiz kargo ile gönderilecektir.
Kova yada açık çuval gibi satış şekline göre FAYDALARIMIZ;
 1. Fifo Hazneye ilk giren ürün ilk çıktığı için sürekli yenilenir. Bu sayede sürekli taze ürün satarsınız.
 2. Alan Tasarrufu Bu konuda en zayıf ürünümüzdür. Yine de muadillerine göre alan tasarrufu sağlar.
 3. Kolay Kullanım Siz sadece kürekle alırsınız, eksilenin yerini hemen yenisi tamamlar. Böylece devir-daim otomatik olmuş olur. Üst kısmı 25cm genişliğinde olup, tezgah olarak kullanılabilmektedir. Paketli ürünleriniz için alttaki rafları kullanabilirsiniz. Personel tarafında da aynı raflar vardır.
 4. Şık Tasarım Müşteri tarafındaki bombeli görüntü Kaliteli bir görsel etki oluşturur.
 5. Hijyenik faydalar Kapalı ortamıyla tozlu ve pis hava ortamlarından,  personelden ve tüketicilerden bulaşabilecek mikroplardan ürünlerinizi korunur.
 6. Ürünler birbirlerine karışmaz Hem yukardan dolum yaparken hem de kürekle alım sırasında her haznenin kapağı ayrı olduğundan ürünler birbirlerine karışamaz.
 • Soklarda mevcut değildir. Siparişe göre üretime eklenir. 2-3 hafta üretim zamanına ihtiyaç vardır.
 • Gövde rengi ceviz standarttır. Özel renk siparişi mümkündür ancak %20 fiyatı arttırır ve teslimat süresini 4 hafta daha uzatır.
 • Demonte ambalajımız: 28 dansite straforla destekli dopel kutu sayesinde kargodaki kırılma oranı binde birin altındadır. Kırılma durumunda da Pratikol kırılan ürünü tekrar ücretsiz göndermeyi garanti eder. Fakat bu ürünün montajı, musluklu reyonlardan daha zordur. Bu nedenle ürün monteli de gönderilebilir fakat kargo ve ambalaj maliyetinden dolayı 100 TL fiyat artar ve yoldaki kırılma riski müşteriye ait olur.
 • Reyon yüksekliği 122 cm olduğundan, çuval yukarıdan dökülürken herhangi bir yükseltiye ihtiyacınız olmaz.
 • Kuruyemişçilerde ve aktarlarda daha fazla kullanılır. 
 • Genel bir temizlik istediğinizde, reyonu boşalttıktan sonra camları rahatlıkla çıkarabilir, kapakları ve camları kuru yada hafif nemli bir bezle temizleyip rahatlıkla takabilirsiniz.
 • Vitrin perdesinin iki faydası vardır. Reyonun sürekli dolu görünmesini sağlar ki bu da satışı arttıran bir etkendir. Bir de ön camın çizilmesini ve kirlenmesini geciktirmiş olur.
 • Ürünü sudan koruyun ve içi doluyken birkaç cm bile olsa yer değiştirmeyin. Bu iki şarta dikkat ederseniz 20-30 yıl belki daha fazla kullanabilirsiniz.
KAPAT