PRATİKOL KURUÇEŞME /Tanecikli Ürün Çeşmesi /Dry Food Dispenser__Fiyat güncelleme:05.07.2021__Site güncellenme:04.09.2021

Ürünlerimizi iki ayrı grupta gösterebiliriz

1)Musluklu Ürünler ;

   a) Bakliyat ÇeşmesiA3A4BD3BD4B3B4C3C4C23C24C33C34 kodlu ürünlerimiz olup, tek katlı, iki katlı ve üç katlı seçenekleriyle Süpermarketlerde, Petshoplarda, Aktarlarda, Kuruyemişçilerde, Yemekhanelerde fabrikalarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu ürünler Stoklu üretilmekte olup siparişin verildiği gün kargoya verilebilmektedir. Demonte olarak hazırlanan ürünler, nakliyesi sırasında bir sorun çıkmaması için son derece sağlam ambalajlanmışlardır. Yinede kargodan ürünü teslim aldığınızda herhangi bir sürprizle karşılaşırsanız sizi masrafa sokmadan telafi edeceğimizi garanti etmekteyiz. Montaj talimatına uyularak adım adım giderseniz, iki kişiyle yaklaşık 20 dakikada montajını tamamlarsınız. Ürünü sudan koruyun ve içi doluyken birkaç cm bile olsa yer değiştirmeyin. Bu iki şarta dikkat ederseniz 20-30 yıl belki daha fazla kullanabilirsiniz.

   b) Ev tipi çeşme :  6 lt, Tam şeffaf, portatif.  Plastik enjeksiyon kalıplarımızın imalatı tamamlandığında, Evlerde, Marketlerde ve Aktarlarda kullanılacağını tahmin etmekteyiz. 2017 ekim ayında tasarımına başlandı. 2018 nisan ayında tasarımı bitip kalıp çalışmasına başlandı. 2018 Eylül ayında satışa hazır olacağını planlamaktayız.

Kodların mantığı :
  • “A” Küçük boyu temsil ediyor.
  • “B” Orta boyu temsil ediyor.
  • “C” Büyük boyu temsil diyor.
  • Son kısmındaki “3” 3 dilim olduğunu, “4” ise 4 dilim olduğunu ifade ediyor.
  • “C23” ve “C24” ün ortasındaki “2” ise iki katlı olduğunu gösteriyor. Aynı şekilde “C33” ve “C34” de ortasındaki “3” rakamı üç katlı olduğunu göstermektedir.
  • “BD3” ve “BD4” “B” modellerinin derinliği az olanlarıdır ve 2018 yılında eklenen bir modelimizdir.
  • Bakliyat çeşmesi grubundaki ürünlerimiz 2012 yılından beri model değiştirmeden hizmet vermektedir.

2)Kürekli reyonlar ; 

    a) Isıtmasız reyonlar : K10M10M20M30 ve M40 kodlarıyla adlandırdığımız kürekli reyonlar Yine diğer ürünlerimiz gibi reyona yukarıdan koyulan ürünler aşağıdan alındığı için tazeliğini, sizin satış hızınıza göre koruyan ve alan tasarrufu sağlayan uzun ömürlü reyonlardır. Un ile Kabuklu ceviz aralığındaki katı ve yapışkan olmayan mamüller rahatlıkla kullanılabilir. Süpermarketlerde ve Aktarlarda daha fazla tercih edilmektedir.

   b) Isıtmalı Reyonlar : S20 ve S30 Kodlu ürünler, yine ilk giren ürünün ilk çıktığı sistem olup 10 lt-22 lt arası Endüstriyel reyonlardır. Isıtmasız reyonlara ek olarak mamül, balkonlarının altındaki ampul sayesinde ısıtılıyor. Haznede bekleyen mamüller soğuk bekliyor. Bu mantığın 2 önemli faydası var. Birincisi; 300-500gr mamül ısıtıldığı için muadillerine göre 1/8 oranında enerji harcanıyor. 40W Ampuller ilk çalıştırıldığında 15-20dk içinde yeterli sıcakliğa geliyor. 500 gr mamülün satılması durumunda hazneden gelen soğuk ürün yaklaşık 5 dk da ısınıyor(Coğrafya ve mevsimsel durumlara göre değişkenlik gösterir). İkinci faydası da Haznede soğuk bekleyen mamülün bayatlama süreci başlatılmamış oluyor. Bildiğiniz gibi ısı, güneş ışığı ve nem gıda mamüllerinin bayatlama sürecini hızlandırır. Marketlerde, Aktarlarda, Büfelerde Yaygın olarak tercih edilmektedir.

KAPAT