PRATİKOL KURUÇEŞME /Tanecikli Ürün Çeşmesi /Dry Food Dispenser__Fiyat güncelleme:05.07.2021__Site güncellenme:04.09.2021
Teknik Özellikler(1 ünite)

Musluk(Hazne) sayısı

3

Her bir haznenin hacmi

55 lt

Yükseklik

149 cm

Genişlik

59 cm

Derinlik

59 cm

Ünitenin boş ağırlığı

48 kg

Vitrin

Var

Gövde rengi

Ceviz-Metalik gri

Musluk rengi

Turuncu – Mavi

Yan duvarlar

Suntalam 18 mm

Ön cam

Akrilik 2,8 mm

Arka sürgü duvar

Hdf 3 mm

Musluklar

ABS ve PC

Üst kapak

PE

Ayarlı plastik ayaklar

10 cm

Bütün ürünler : A3   A4   BD3   BD4   B3   B4   C3   C4   C23   C24   C33   C34   X6-pc   K10   M10   M20   M30   M40   S20   S30

B3.55LTx3

Fiyata +Kdv(%18) eklenecek ve Türkiye içi ücretsiz kargo ile gönderilecektir.
Kova yada açık çuval gibi satış şekline göre FAYDALARIMIZ;
 1. Fifo Hazneye ilk giren ürün ilk çıktığı için sürekli yenilenir. Bu sayede sürekli taze ürün satarsınız.
 2. Alan Tasarrufu Ciddi oranda alan tasarrufu sağlar. Bu sayede reyona ödeyeceğiniz ücret bedavaya gelir.
 3. Kolay Kullanım Musluklar tek elle kullanılabilecek kadar basittir. Tüketicileri reyon kullanımına yönlendirebilirseniz bu sayede hem personel tasarrufu sağlarsınız hem de tüketici dolum sırasında zevkli bir alışveriş yapacağı için satışları arttırmış olursunuz. 
 4. Şık Tasarım Diğer açık satış reyonlarına göre kaliteli bir görsel etkiye sahiptir.
 5. Hijyenik faydalar Tozlu ve pis hava ortamlarından,  personelden ve tüketicilerden bulaşabilecek mikroplardan ürünlerinizi korunur.
 6. Ürünler birbirlerine karışmaz Kürek kullanılan çuval ve kova gibi reyonlarda hem dolum hem de alım sırasında ürünler birbirlerine karışabilir. Pratikol reyonlarında ise alım sırasında poşete direk alım yapılacağı için karışamaz. Yukarıdan dolum yaparken de her haznenin kapağı ayrı olduğundan ürünler birbirlerine karışmaz. 

B4 Modeline göre avantajları : Her bir haznesi 15 lt daha fazla alır. Geniş görünümü sayesinde daha zengin durmaktadır.

B4 Modeline göre dezavantajları : B4 modelinde 4 hazne satın alırken, B3 modelinde aynı fiyata 3 hazne satın almış oluyorsunuz. Reyonun üstündeki plastik kapakların ek yeri amatör durmaktadır. detay foto 

 • Soklarda mevcuttur. 15:00’den önce sipariş verdiğinizde %95 ihtimalle aynı gün kargo ile gönderilir.
 • Gövde rengi ceviz ve metalik gri standarttır. Özel renk siparişi mümkündür ancak %20 fiyatı arttırır ve bir ay üretim süresi gerektirir.
 • Demonte ambalajımız: 28 dansite straforla destekli dopel kutu sayesinde kargodaki kırılma oranı binde birin altındadır. Kırılma durumunda da Pratikol kırılan ürünü tekrar ücretsiz göndermeyi garanti eder.
 • Alttaki raflı bölmeyi paketli ürünler için ve poşetlik olarak değerlendirebilirsiniz.
 • Reyon yüksekliği 149 cm olduğundan, çuval yukarıdan dökülürken herhangi bir yükseltiye ihtiyacınız olmaz. 
 • Süpermarketlerde daha fazla kullanılır. Diğer kullanım alanları: Aktarlar, Petshoplar, Oteller, Fabrikalar, Yurtlar ve Askeriye Yemekhaneleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır.
 • Genel bir temizlik istediğinizde, reyonu boşalttıktan sonra camları rahatlıkla çıkarabilir, muslukları ve camları kuru yada hafif nemli bir bezle temizleyip rahatlıkla takabilirsiniz.
 • Vitrin perdesinin iki faydası vardır. Reyonun sürekli dolu görünmesini sağlar ki bu da satışı arttıran bir etkendir. Bir de ön camın çizilmesini ve kirlenmesini geciktirmiş olur.
 • Ürünü sudan koruyun ve içi doluyken birkaç cm bile olsa yer değiştirmeyin. Bu iki şarta dikkat ederseniz 20-30 yıl belki daha fazla kullanabilirsiniz.
KAPAT