PRATİKOL KURUÇEŞME /Tanecikli Ürün Çeşmesi /Dry Food Dispenser__Fiyat güncelleme:22.10.2020__Site güncellenme:22.10.2020
Teknik Özellikler(1 ünite)

Musluk(Hazne) sayısı

9

3. kattaki bir hazne

11 lt

2. kattaki bir hazne

24 lt

1. kattaki bir hazne

39 lt

Yükseklik

178 cm

Genişlik

59 cm

Derinlik

59 cm

Ünitenin boş ağırlığı

61 kg

Vitrin

Yok

Gövde rengi

Ceviz

Musluk rengi

Turuncu – Mavi

Yan duvarlar

Suntalam 18 mm

Ön cam

Akrilik 2,8 mm

Arka perde duvar

Hdf 3 mm

Musluklar

ABS & PC

Üst kapak

PE

Ayarlı plastik ayaklar

10 cm

Bütün ürünler :  A3   A4   BD3   BD4   B3   B4   C3   C4   C23   C24   C33   C34   K10   M10   M20   M30   M40   S20   S30

C33.(11LT+24LT+39 LT)x3

Fiyata +Kdv(%18) eklenecek ve Türkiye içi ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Kova yada açık çuval gibi satış şekline göre FAYDALARIMIZ;

 1. Fifo Hazneye ilk giren ürün ilk çıktığı için sürekli yenilenir. Bu sayede sürekli taze ürün satarsınız.
 2. Alan Tasarrufu Ciddi oranda alan tasarrufu sağlar. Bu sayede reyona ödeyeceğiniz ücret bedavaya gelir.
 3. Kolay Kullanım Musluklar tek elle kullanılabilecek kadar basittir. Tüketicileri reyon kullanımına yönlendirebilirseniz bu sayede hem personel tasarrufu sağlarsınız hem de tüketici dolum sırasında zevkli bir alışveriş yapacağı için satışları arttırmış olursunuz.
 4. Şık Tasarım Diğer açık satış reyonlarına göre kaliteli bir görsel etkiye sahiptir.
 5. Hijyenik faydalar Tozlu ve pis hava ortamlarından,  personelden ve tüketicilerden bulaşabilecek mikroplardan ürünlerinizi korunur.
 6. Ürünler birbirlerine karışmaz Diğer reyonlarda hem dolum hem de alım sırasında ürünler birbirlerine karışabilir. Pratikol reyonlarında ise musluktan alım yapılacağı için karışamaz. Yukarıdan dolum yaparken de her haznenin kapağı ayrı olduğundan ürünler birbirlerine karışmaz.

C34 Modeline göre avantajları : Her bir haznesi %38 daha fazla alır. Geniş görünümü sayesinde daha zengin durmaktadır.

C34 Modeline göre dezavantajları : C34 modelinde 12 hazne satın alırken, C33 modelinde aynı fiyata 9 hazne satın almış oluyorsunuz. Reyonun üstündeki plastik kapakların ek yeri amatör durmaktadır. detay foto 

 • Soklarda mevcuttur. 15:00’den önce sipariş verdiğinizde %95 ihtimalle aynı gün kargo ile gönderilir.
 • Gövde rengi ceviz standarttır. Özel renk siparişi mümkündür ancak %20 fiyatı arttırır ve bir ay üretim süresi gerektirir.
 • Demonte ambalajımız: 28 dansite straforla destekli dopel kutu sayesinde kargodaki kırılma oranı binde birin altındadır. Kırılma durumunda da Pratikol kırılan ürünü tekrar ücretsiz göndermeyi garanti eder.
 • İki katlı ve üç katlı modellerde muslukların altında raf bulunmamaktadır.
 • Reyon yüksekliği 178 cm olduğundan, çuval yukarıdan dökülürken bir sandalye yüksekliğine ihtiyacınız olacaktır. (A ve B modellerinde herhangi bir yükseltiye ihtiyaç olamazken, C modellerinde yaklaşık bir sandalye yüksekliğine çıkmaya ihtiyacınız olacaktır.)
 • Süpermarketlerde daha fazla kullanılır. Diğer kullanım alanları: Aktarlar, Petshoplar, Oteller, Fabrikalar, Yurtlar ve Askeriye Yemekhaneleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır.
 • Genel bir temizlik istediğinizde, reyonu boşalttıktan sonra camları rahatlıkla çıkarabilir, muslukları ve camları kuru yada hafif nemli bir bezle temizleyip rahatlıkla takabilirsiniz.
 • Üç katlılarda vitrin yoktur.
 • Ürünü sudan koruyun ve içi doluyken birkaç cm bile olsa yer değiştirmeyin. Bu iki şarta dikkat ederseniz 20-30 yıl belki daha fazla kullanabilirsiniz.
KAPAT